Cantigas e Agarimos // Agrupación folclórica

Horarios

 

Luns

Actividade Hora Monitor Aula
*Zanfona II – Aulas individuales  10:00-14:00  Germán  Rosendo Mato
*Zanfona II - Aulas individuales  16:00-22:00  Germán  Rosendo Mato
*Zanfona I  18:00-18:30  Manuel  Juan Bello Mallou
*Zanfona I  18:30-19:00  Manuel  Juan Bello Mallou
*Instrumental: Gaita III B  20:00-21:00  Ramón  Juan Bello Mallou
*Instrumental: Banda de Gaita  21:00-22:15  Ramón  Juan Bello Mallou
*Pandeireta: Grupo A (Perfecc. III)  20:45-21:45  Carlos  Rodolfo López Veiga
*Pandeireta: Grupo F (Homes)  21:45-22:45  Carlos  Rodolfo López Veiga

Martes

Actividade Hora Monitor Aula
*Música e movemento  (4 a 5 anos)  17:00-18:00  Tomás  Rosendo Mato
*Presolfexo  18:00-19:00  Tomás  Rosendo Mato
*Solfexo (Pechado)  19:00-20:00  Tomás  Rosendo Mato
*Solfexo I Adultos  20:00-21:00  Tomás  Rosendo Mato
*Piano I iniciación  18:00-19:00  Patricia  Biblioteca Crisanto Sanmartín
*Piano II  19:00-20:00  Patricia  Biblioteca Crisanto Sanmartín
*Piano III (pechado)  20:00-21:00  Patricia  Biblioteca Crisanto Sanmartín
*Requinta I  19:00-20:00  David  Juan Bello Mallou
Canto I  19:00-20:00  Xiana Lastra  Rodolfo López Veiga
Canto II  20:00-21:00  Xiana Lastra  Rodolfo López Veiga
*Baile: Adultos (Perfeccionamento I)  20:30-21:15  Lidia e Cibrán  Algalia 11
*Baile: Adultos (Perfeccionamento II)  21:15-22:00  Carlos e Cristina  Algalia 11

Mércores

Actividade Hora Monitor Aula
*Música e movemento  (4 a 5 anos)  17:00-18:00  Tomás  Rosendo Mato
*Solfexo I  18:00-19:00  Tomás  Rosendo Mato
*Solfexo II  19:00-20:00  Tomás  Rosendo Mato
*Solfexo III  20:00-21:00  Tomás  Rosendo Mato
*Guitarra I  18:00-19:00  Valentín  Juan Bello Mallou
*Guitarra II (Pechado)  19:00-20:00  Valentín  Juan Bello Mallou
*Iniciación baile e música tradicional (3 a 4 anos)  18:30-19:15  Andrea e Óscar  Rodolfo López Veiga
*Baile: Grupo E ( 6 a 8 anos)  17:45-18:30  Dámaris e Edu  Algalia 11
*Baile: Grupo D (9 a 11 anos)  18:30-19:15  Carlos e Patricia  Algalia 11
*Baile: Grupo C (12 a 13 anos)  19:15-20:00  Andrea e Pedro  Algalia 11
*Baile: Grupo B (14 a 17 anos)  20:00-20:45  Carlos  Algalia 11
*Baile: Grupo A (17 anos en adiante)  20:45-21:30  Pedro  Algalia 11
*Pandeireta: Grupo E (iniciación) (>6 anos)  18:30-19:30  Nébeda  Biblioteca Crisanto Sanmartín
*Pandeireta: Grupo D (8 a 12 anos)  19:30-20:30  Nébeda  Biblioteca Crisanto Sanmartín
*Pandeireta: Grupo C (12 a 17 anos)  19:15-20:15  Carlos  Rodolfo López Veiga
*Pandeireta: Adultos (Perfeccionamento I)  20:30-21:30  Cristina  Rodolfo López Veiga

Xoves

Actividade Hora Monitor Aula
*Solfexo I  17:00-18:00  Tomás  Rosendo Mato
*Solfexo II (pechado)  18:00-19:00  Tomás  Rosendo Mato
*Solfexo III (pechado)  19:00-20:00  Tomás  Rosendo Mato
*Solfexo IV (pechado)  20:00-21:00  Tomás  Rosendo Mato
*Solfexo II Adultos  21:00-22:00  Tomás  Rosendo Mato
*Guitarra I  19:00-19:00  Valentín  Rodolfo López Veiga
*Piano II (pechado)  18:00-19:00  Antía  Biblioteca Crisanto Sanmartín
*Piano I B (pechado)  19:00-20:00  Antía  Biblioteca Crisanto Sanmartín
*Piano adultos  20:00-21:00  Antía  Biblioteca Crisanto Sanmartín
*Instrumental: Percusión I (indiv.)  16:00-16:30  Ramón  Juan Bello Mallou
*Instrumental: Percusión II (indiv.)  16:30-17:00  Ramón  Juan Bello Mallou
*Instrumental: Percusión III (indiv.)  17:00-17:30  Ramón  Juan Bello Mallou
*Instrumental: Percusión I  18:00-19:00  Ramón  Juan Bello Mallou
*Instrumental: Gaita II  19:00-20:00  Ramón  Juan Bello Mallou
*Instrumental: Gaita I  20:00-21:00  Ramón  Juan Bello Mallou
*Instrumental: Gaita IB  21:00-22:00  Ramón  Juan Bello Mallou
*Baile: Adultos (Perfeccionamento I)  20:30-21:15  Lidia e Cibrán  Algalia 11
*Baile: Adultos (Perfeccionamento II)  21:15-22:00  Carlos e Cristina  Algalia 11

Venres

Actividade Hora Monitor Aula
*Piano I A  18:00-19:00  Antía  Biblioteca Crisanto Sanmartín
*Piano I B  19:00-20:00  Antía  Biblioteca Crisanto Sanmartín
*Piano II  19:00-20:00  Antía  Biblioteca Crisanto Sanmartín
*Guitarra II  17:00-18:00  Valentín  Juan Bello Mallou
*Guitarra III  18:00-19:00  Valentín  Juan Bello Mallou
*Guitarra III B (pechado)  19:00-20:00  Valentín  Juan Bello Mallou
*Pandeireta: Grupo B (Perfecc. II)  19:15-20:15  Carlos  Rodolfo López Veiga
*Pandeireta: Adultos (Iniciación)  20:30-21:30  Cristina  Rodolfo López Veiga
*Iniciación baile e música tradicional (4 a 5 anos)  18:30-19:15  Andrea e Óscar  Rodolfo López Veiga
*Baile: Grupo E ( 6 a 8 anos)  17:45-18:30  Dámaris e Edu  Algalia 11
*Baile: Grupo D (9 a 11 anos)  18:30-19:15  Carlos e Patricia  Algalia 11
*Baile: Grupo C (12 a 13 anos)  19:15-20:00  Andrea e Pedro  Algalia 11
*Baile: Grupo B (14 a 17 anos)  20:00-20:45  Carlos  Algalia 11
*Baile: Grupo A (17 anos en adiante)  20:45-21:30  Pedro  Algalia 11